Tekno Kampüs Yazar İlanı

Tekno Kampüs Yazarlarını Arıyor?

Tekno Kampüs web sitesi yazar ekibi olarak, mühendislik, teknoloji ve bilim başlıkları altında birçok alanda araştırma yaparak öğrendiklerimizi anlaşılabilir bir şekilde paylaşmaya gayret ediyoruz. Saydığımız alanlardaki Türkçe kaynak miktarını artırarak bilgiyi daha erişilebilir kılmayı istiyoruz. Günümüzde bilginin kolay erişilebilir olması bilgi kirliliğini de beraberinde getirdiğini bilerek, oluşturduğumuz içeriklerin güvenilir ve kaliteli olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Bu alanlarda çalışma yaparken iyinin, doğrunun, faydalının ve adil olanın yayılması ve hakim olması düşüncesiyle hareket ediyoruz. Her çalışmadan önce ahlak ve maneviyatın geldiğini biliyoruz ve birlikte çalışmanın çok önemli olduğunu düşünerek birlikte çalıştığımız insan sayısını artırmayı istiyoruz.
“Araştırmayı, öğrenmeyi ve öğrendiklerinizi paylaşmayı seviyorsanız, teknokampus.net ’te yazılarınızı paylaşmanızdan memnun oluruz.”

İçerik

Takdir edersiniz ki yukarıda yaptığımız kısa tanıtım, kaliteli bir web sitesi oluşturmayı ve sürekli gelişmeyi gerekli kılıyor. Bu açıdan henüz içerik, görünürlük ve reklam anlamında istediğimiz noktada olmadığımızı belirtmek isteriz. Bununla birlikte henüz başvuru aşamasındayken teknokampus.net ‘te paylaşılacak yazılar için beklentilerimizi ifade etmek isteriz.

-Yazım kurallarına uygun, kaynağı belli olan, araştırmaya dayalı ve özgün yazılar
-Yazı içeriği ile uyumlu, konuyu anlamaya yardımcı, yerinde kullanılan görseller
-Arama motorları açısından kaliteli ve üst sıralarda yer almaya imkan sağlayan (SEO uygun) içerikler

Başvuru

-Mühendislik, Teknoloji ve Bilim alanında araştırma yaparak öğrendiklerinizi paylaşmak istiyorsanız,
-Yabancı akademik yazıları ve haber sitelerini takip ederek önemli gördüklerinizi çevirip paylaşmak istiyorsanız,
-Bir mühendislik öğrencisi, mezunu veya akademisyen olarak bildiklerinizi paylaşmak istiyorsanız,
teknokampus.net ‘in gönüllü yazar ekibine katılmak için linke tıklayarak başvuru yapabilirsiniz: Başvuru Formu

Planlarımız

Her ne kadar şu anda web sitesi olarak yazılı ve görsel içeriklerle paylaşım yapıyor olsak da, önümüzdeki süreçte ekibimize katılanlar ve ulaşacağımız kitle neticesinde gelecek için çeşitli planlarımız var. Ortak proje grupları, belirli alanlarda eğitim programları, teknokampus.net için fikir alış-verişi ile sağlanacak yenilikler ve henüz adını koymadığımız başka fikirlerimiz var. Bu bahsettiklerimizin bir ekip ile çok mümkün olduğuna ve yine bir ekiple kısa sürede çok büyük işler başarılabileceğine inanıyoruz.
Bu açıdan eleştirilerinizle, yorumlarınızla, tavsiyelerinizle ve özellikle yazılarınızla böyle bir ekibin oluşmasına katkı sağlamanızdan mutluluk duyarız.

Sesimize kulak verdiğiniz için teşekkürler. Sağlıcakla Kalın…

Bizi takip edin:

Instagram – https://www.instagram.com/teknokampusnet/
Twitter –
https://twitter.com/teknokampusnet
Facebook –
https://www.facebook.com/teknokampusnet
Telegram –
https://t.me/joinchat/AAAAAEwe_cRqnPetiTc-2A

Yazar: Tekno Kampüs

Tekno Kampüs sitesine içerik sağlayan ekibimizin hazırladığı yazılar paylaşılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir