GİZLİLİK POLİTİKASI

Son güncelleme: 15.05.2018

Tekno Kampüs adı altında mühendislik ve teknoloji sitesi olan teknokampus.net adresinin yöneticisi olarak bulunmaktayız.Tekno Kampüs sitesinin sizlere sunduğu hizmetleri kullandığınız taktirde bilgileriniz açısından bize güvenirsiniz.Gizlilik Politikası hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmak için düzenlenmiş bir sayfadır.Bu sayfada yer alan bilgiler önem arz etmektedir bu sebeple sayfayı dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir.Kişisel bilgilerinizi teknokampus.net sitemizi sizlere daha iyi sunmak ve geliştirmek için kullanmaktayız.

Bilgi Toplama ve Kullanma

Sitemiz aracılığıyla siz değerli kullanıcılarımızı daha iyi tanımak ve daha iyi sonuçlar sunabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi kullanmaktayız.Yaşadınız ülke gibi temel konularda dahil olmak üzere,yararlı bulduğunuz reklamlar,hangi YouTube kanallarını beğenebileceğiniz, sık kullandığınız web siteleri gibi karmaşık konularda topladığımız bilgiler arasında yer almaktadır.Topladığımız bütün bu bilgileri site kullanıcılarımıza daha hızlı ve daha iyi  hizmet sunabilmek için kullanıyoruz.Topladığımız bilgiler saydıklarımızla sınırlı değildir sizlere ulaşabilecek ve sizleri kolayca tanımamıza yardımcı olacak bütün verileri sitemizi sizlere daha iyi sunmak için kullanmaktayız. Tekno Kampüs adı altında mühendislik ve teknoloji sitesi olan teknokampus.net adresini kullanarak bu politikaya uygun bir şekilde bilgilerinizin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Günlük Verileri

Birçok sitede olduğu gibi, sitemizi her ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın bizlere gönderdiği bilgileri kaydederiz. Günlük verileri, bilgisayarınızın internet protokolü (IP) adresi, tarayıcı sürümü, tarayıcı türü, ziyaret ettiğiniz siteler ve sayfaları, ziyaretinizin saati ve tarihi, bu sayfalarda geçirilen zaman ve benzeri bilgileri içeren istatistiklerdir.

İletişim

Kişisel bilgilerinizi sizinle iletişime geçmek için kullanabiliriz.

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak internet de ki hiçbir yöntemin veya elektronik depolama yönteminin % 100 güvenli olmadığı bilinmektedir bunu göz önüne almanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizi korumak için wordpres güvenlik araçlarını kullansak bile, mutlak güvenliğinizi garanti edemeyiz.Güvenlik açıklarından kaynaklanan olumsuzluklarla ilgili sorumluluk almayacağımızı net bir şekilde anlamanız gerekmektedir. Tekno Kampüs adı altında mühendislik ve teknoloji sitesi olan teknokampus.net adresini kullanarak güvenlik açıkları sonucu oluşabilecek olumsuzluklardan sitemizi sorumlu tutmayacağınızı kabul etmiş olursunuz.

Bu Gizlilik Politikasında Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikası, 15.05.2018 tarihi itibariyle geçerlidir. Gizlilik politikamızı herhangi bir zamanda güncelleme veya değiştirme hakkımızı saklı tutarız ve bu gizlilik politikası’nı teknokampus.net sitesini her kullanışınız da kontrol etmeniz gerekir. Bu sayfadaki gizlilik politikası’nda değişiklik yaptıktan sonra hizmet’i kullanmaya devam etmeniz, değişiklikleri onaylandığınızı ve değiştirilmiş gizlilik politikasına uyma ve bu gizlilik politikasına bağlı kalma zorunluluğunuz vardır.

Bizimle iletişime geçin

Sitemizin Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.